• https://www.facebook.com/humayyapiicmimarlik/İçmimarlar Odası
Üyesidir.


Hotel Design Show


humay indeco
Remodeling and Home Design
üyesidir.


homify üzerinde  Humay İndeco
Ü
yesidir.

KURUMSAL

             

              Sizin için düşünüyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Sizin için düşünüyor, tasarlıyor, uyguluyoruz. Sloganı ile 2008 Yılında, hayallerdeki yaşam alanlarını hayata geçirmek üzere kurulduk, bir çok devlet kurumu projesi yanı sıra pek çok özel müşterimizin yaşam alanlarına imzamızı attık. Ekonomik, ergonomik, fonksiyonel tasarımlar üzerinde yürüdük, müşterilerimizden alınan psikolojik etkenleri, tasarımlara yansıtarak tasarımın hikayesini kurguladık. Hedefimiz, geçmişten gelen birikim ve hayal gücünün sınırsızlığını projelerimizde yaşamak ve yaşatmak.

We think for you, we are designing and implementing. In 2008, we established habitats in order to realize their dreams. Many government agencies, as well as many special projects our customers we put our signature to the living space. Walked on ergonemic, economic and functional design, Psychological factors have received from our customer, we have fictionalized the story of the design reflecting the design. Our goal is to live the immensity of the experience and imagination of our projects from the past and cherish.
HAYAL ETTİKLERİNİZ ÇİZGİLERİMİZDE, ÇİZGİLERİMİZ MEKANLARDA...

'' İçmimarlık; insanların gereksinimlerini karşılamak amacıyla belirlenmiş mekanların pratik estetik ve sembolik işlev açılarından ele alan, insanların fiziksel ve ruhsal özelliklerine ve eylemlerine uygun olarak mekanları biçimlendiren bir meslek alanıdır. ''

Y.Burak AKAY / İçmimar ve Çevre Tasarımcı - Grafiker


1985 Ankara doğumlu ,

İçmimar ve Çevre Tasarımcı / Grafiker
Akdeniz üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi içmimari ve çevre tasarımı bölümünden 2007 yılına mezun oldu eş zamanlı olarak grafik bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Almanya - Herzogsaegmüehle - Münihte bir yıl süre ile avrupa gönüllü hizmeti gerçekleştirdiği sırada Almanca eğitimi aldı, demir atölyesinde ve mobilya atölyesinde çıraklık yaptı, zihinsel engellilere sanat, dans ve spor antrenörlüğü ve sosyal koçluk yaptı. Bir yıllık görev sonrasında Ülkeye dönüş yaparak, Kendi içmimarlık, mobilya tasarım ve inşaat uygulama işlerinde faaliyet gösteren humay in.de.co firmasını kurdu. Aynı dönemlere denk gelen İçmimarlar odası Antalya Şubesi kurucuları arasında yer aldı ve yönetim kurulu üstlendi. 2011 yılında hazırlamış olduğu tasarım odaklı iş fikri ile CYEA Yaratıcı 10 Genç Girişimci arasında yer aldı. İnnovdesign2011 ve innovdesign2012 tasarım yarışmalarının düzenlenmesinde ve yürütülmesinde yer aldı. Expo 2016 teknik danışma kurulu üyesi görevi aldı. Hotel Equipmant Fuarında düzenlenen Hotel Design Show kurucuları arasında yer aldı ve Mesleki danışmanlığını üstlendi. Halen Humay in.de.co kurucu ortaklığını ve tasarımcılığını yapmakta, C sınıfı İş güvenliği uzmanı ve 2016 ayı itibari ile de 1 dönem İçmimarlar Odası Antalya Şubesi 2. Başkanlığını Yürüttü, atso 43. grup mimarlık faaliyetleri komisyonunda bir dönem yer aldı. içmimarlar odası yk üyesi ve akademik kurul kom. başkanlığı yapmakta.

Fatih Serhat AKAY / Dekor tasarımcısı – İşletmeci

1987 Ankara Doğumlu 2008 Akdeniz üniversitesi Serik meslek yüksek okulunda Dekor tasarımı bölümünden mezun oldu, ardından Anadolu üniversitesi işletme bölümünde ve Girne Amerikan üniversitesi İçmimarlık bölümlerinde öğrenim gördü, ikinci öğrenimleri sırasında Ankara tabanlı inşaat firmasının Antalya temsilcisi olarak Şantiye şefliği yaptı, bir çok işe imza attıktan sonra Y.Burak AKAY ile kendi alanı olan dekor tasarımı ve İçmimarlık alanında çalışmak üzere Humay yapı İçmimarlık firmasını kurdu, Halen HUMAY YAPI İÇMİMARLIK şirketinin  İnşaat ve mali işler bölümünü yönetmekte ..